محل تبلیغات شما
کم کم دارداز سایت دانشگاه خوشم می آید. امکان ایجاد وبلاگ هم دارد ، سعی کردم مطالب و عکسم کمی طنز باشد. از دست اندرکاران سایت و اساتیدِ خانم هم تشکر کرده ام(سه تا از هفت تا استاد این ترم، خانم هستند) جرئت نمی کنم از اساتید بطور کلی تشکر کنم، می بینی استاد ترم پیشی که به قول بچه ها بخاطر من ادامه ی درس را در این ترم نیز تقبل کرده جوگیر می شود که نکند بـــــــــــــــــله شده ام چقّّّّدر خوشحال شدم از اینکه این ماه آخر سالی کلاس ها مجازی شد و از سعادت دیدارش محروم گشتم.
دلم می خواهد بنشینم و زار زار گریه کنم اما جای خلوتی ندارم، کِی داشتم که حالا داشته باشم؟ ای کاش برای طلب عشق و عاشق شدن هم جایی بود که مردم می رفتند آنجا و عشق زندگیشان را انتخاب می کردند، نه اینکه سر کار و کلاس و .
یکبار عشق استادی باعث ترک تحصیلم شد، دیگر بار نخواهم گذاشت!

شیطونه، همان اسب وحشی درون می گوید بیا و مطالبی که می خواستی در نشریه دانشگاه بنویسی را همینجا(همانجا) در وبلاگت بنویس.

# حس ششم می گوید سر و گوش یکی دیگر هم می جنبد
# امروز فهمیدم که حیوان مورد علاقه ام پلنگ نیست، بلکه درنای اسب سوار است.

دخترِ پسرِ دخترعموِیِ مادر

حیف که خودم نمیشنوم

دَسِم بِرَسِی وَ چَرخِ گَردون تاگَر بِزانِم این چیست و اون چون

هم ,عشق ,اسب ,استاد ,ام ,کرده ,می گوید ,اسب سوار ,می کردند، ,انتخاب می ,کردند، نه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

•.❤ مهم دوست داشتنه ❤.• جاذبه های گردشگری ثبت ارزان شرکت - مشاوره ثبت شرکت فرود شمخالی شباهنگ tinggalodiff Sonya's page tunlicafo مطالب اینترنتی وبلاگ اخلاقی.اعتقادیhanifa فروشگاه بانه 09180817369