محل تبلیغات شما
آقا من تا همین دیروز ایمان راسخ داشتم که چشمون سیاه قشنگترین چشمون عالمه، هر چی ام مانی میگفت که چشمون سبز قشنگترینه وقعی نمینهادم!
تا اینکه دیروز عصری(یعنی تاریخش باید برام ثبت بشه هااااا بس که مهمناک هستش) با دیدن این ویدیوی کوچولو فهمیدم عجب اسکلی بوددمااا، آقا من تصمیم گرفتم با چشمون سبز از دار دنیا وداع کنم، و از اونجایی که چشمون مادر مانی سبز بوده و زین روی امکان داره ژن چشم سبزی توی وجود من هم باشه!  ببینم این دکترا میتونن یه روش طبیعی غیر از لیزر رنگدانه های عنبیه برا رنگی کردن چشمون پلنگی ما پیدا کنن؟ سبزش باید دقییییقا همینجوری باشه! یه سبز زردطور! (بچگیا یه انیمیشن بود یه سوسمار توش بود که بهش میگفتن چشوم زرد! بماند که کلا رنگ زرد جزء رنگهای مورد علاقه م هست خصوصا برا لباس، اصلا بعید نیست اینکه پلنگ حیوان مورد علاقه م هست هم مربوط به همین تم زرد رنگ پس زمینه پوستش باشه)

# تصمیم کبرا گرفتم که طی چندماه آینده، لنز سبز کمرنگ و توسی کمرنگ بخرم و استفاده کنم گاهی، احتمالا مانی هم بیشتر دوستم میداره چون بجای اینکه شبیه مادر شوهرش باشم شبیه مادرش میشم

دخترِ پسرِ دخترعموِیِ مادر

حیف که خودم نمیشنوم

دَسِم بِرَسِی وَ چَرخِ گَردون تاگَر بِزانِم این چیست و اون چون

چشمون ,یه ,زرد ,اینکه ,باشه ,مانی ,که چشمون ,مورد علاقه ,چشمون سبز ,علاقه م ,آقا من

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گردشگری ضمیر نا آرام... giwarsrolu سایت سنجش سفارشات وب مذهبی,علمی,پزشکی,سرگرمی,ورزشی,آموزشی رضا فاگوسیت مشاوره تحصیلی مدارس و دانشگاه ها هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری شرکت تعاونی دهیاران روداب سبزوار ranlinonria