محل تبلیغات شما
آخ که انگل اجتماع بودن چه حسِّ خوبی داره.

میگه:" پس اخلاق و انسانیّت چی میشه؟ "
سکوت میکنم و توی ذهنم، کاتب شروع میکنه به زخم قلم زدن روی کاغذهای کاهیش:
در این وادی سخن ها برای فرمودن بسیار!
جانا که دلم روشنی از نور طریقت تو دارد و مزید امتنانم از صولت توست.

# دلم نامه ی کاغذی می خواهد، بنویسد و بفرستد. مدتی درنگ کند که بدست یار رسیده یا نه؟ دلشوره بگیرد و دلش هزار راه برود که نکند سخنانم مناسب احوالش نبود و قهر کرده! بعد هم به خودش دلخوشی بدهد که لابد پستچی در راه مانده و نامه هنوز به سرمنزل مقصود نرسیده. این نامه های الکتریکی این گفتگوهای جدید الکتریکی، نه مثل نامه های قدیمند که سرصبر بنشینی بنویسی و نوک قلمت را برای نوشتن هر کلمه تنظیم کنی و نه مثل گفتگوهای زیر سایه ی درخت قدیم که وقتی یک کلمه می گویی "تو" ، بارقه های نگاهت همراهی اش کنند و با موسیقی کلامت، یک دنیا معنی بفرستی به عمق روحش و همان یک کلام " بسّ " باشد.

# طرف میخواسته خودشو بُکُشِه، میره خودشو از پل آویزان کنه، طناب میوفته توی دهنش و وقتی نجاتش میدن، شروع میکنه به فحاشی و یه جمله میگه که فارق از احوال روزهای تنگی من نیست." این همه آدم چیه این موقع اینجا؟!"
# فدات بشم، مهربونم، نازنینم، دردت به قلبم، دردت به عمرم، عزیز دلم، عزیزم، قربونت برم، نازنین دختر، هزارتا دوستت دارم . هیچکدام این حرفها کافی نیست، باید در آغوش بفشارمت تا این قلبم آرام گیرد. یکی اون وینچسترو از دست این بچه بگیره، نعره ن سر به بیابان نهادم! وجودم مثل قاصدکی شده که فوتش کرده اند، در هر سلولی شوری برپاست و طوفانی در نهان.

دخترِ پسرِ دخترعموِیِ مادر

حیف که خودم نمیشنوم

دَسِم بِرَسِی وَ چَرخِ گَردون تاگَر بِزانِم این چیست و اون چون

نامه ,یک ,های ,مثل ,دردت ,خودشو ,دردت به ,نه مثل ,شروع میکنه ,میکنه به ,نامه های

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

centdownrexy دعانویسی_بازكردن سركتاب_بخت گشایی_ابطال سحر و جادو و طلسم_رمل mcamzongbloodad metsaddvalo دردنامه (توانمندسازی بانوان مبتنی بر کارآفرینی در توسعه پایدار) الهی... شابلون خالکوبی تاتو موقت شیمر شب نما طراحی با حنا بدن 2020 تولید انواع لایت باکس های تبلیغاتی نصب نرم افزار السلام علیک یا فاطمه الزهرا سلام الله علیها